Logi 2018-11-29T10:46:50+00:00

SIA ”BGI”

darbojas kopš 1999. gada un šajā laikā ar kvalitatīvu produkciju un pakalpojumiem ir iekarojis klientu uzticību Latvijas, Eiropas un Krievijas tirgū.

Sazinieties ar mums

Par uzņēmumu

Uzņēmums BGI darbojas kopš 1999. gada un šajā laikā ar kvalitatīvu produkciju un pakalpojumiem ir iekarojis klientu uzticību Latvijas, Eiropas un Krievijas tirgū. BGI galvenā specializācija ir alumīnija konstrukciju (alumīnija logi, fasādes, alumīnija durvis, ziemas dārzu konstrukcijas, biroju starpsienas) uzstādīšana. Mēs pastāvīgi pētām materiālus, no kuriem izgatavojam alumīnija konstrukcijas, bet materiālu piegādātāji ir Eiropas galvenie uzņēmumi Reynaers un Schuco.

Sazinieties ar mums

Uzņēmums BGI piedāvā arī dažādas PVC konstrukcijas, kas izgatavotas no vācu uzņēmuma„Veka” un „Schuco” profila (PVC logi, PVCdurvis, biroju PVC starpsienas), koka konstrukcijas (koka-alumīnija logi, koka durvis), stikla konstrukcijas, garāžu vārti, jumtiņi.Pēc klienta vēlēšanās ir iespēja izmantot konstrukcijās vitrāžas un logu ventilācijas sistēmas.

Sazinieties ar mums
logi
logi

Visas savas darbības laikā viens no galvenajiem uzņēmuma BGI mērķiem ir logu un durvju konstrukciju stiklošana un ražošana lieliem rūpniecības objektiem, tirdzniecības centriem, valsts objektiem (skolām, bērnudārziem, slimnīcām, poliklīnikām u.t.t.) gan Latvijā un Baltijā, gan Eiropas valstīs un Krievijā. Taču ne mazāk svarīgi uzņēmumam ir arī privātie klienti, kuriem BGI vienmēr ir gatavs sniegt piedāvājumu gan sērijveida logiem un balkoniem, gan privātajiem projektiem un nestandarta konstrukcijām.

Mūsu darbi

Kontakti

“BGI”, SIA. Krustpils 35, Riga, LV-1073;
Tel./Fax.: +371 67139908;
Tel.: +371 29238683;

E-mail: [email protected]