• Деревянные оконные системы

Koka logi

Tā ir optimāla izvēle tiem, kas visaugstāk vērtē materiāla cēlumu un dabiskumu. Mēs izgatavojam logus no rūpīgi atlasītām izejvielām – priedes, sarkankoka („shorea”) vai ozola koksnes daudzkārtu līmējuma. Koksne tiek tehnoloģiski apstrādāta saskaņā ar stingriem Eiropas standartiem, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes produkcijas iegūšanu.
Plaša krāsu palete un dizaina brīvība apvienojumā ar mūsdienu ražošanas tehnoloģiju ļauj nodrošināt loga ekspluatācijas parametru un galīgā izskata atbilstību mūsu Klientu prasībām.

Uz koka loga ir skaidri redzama tās koksnes struktūra, no kuras logs izgatavots. Turklāt koka logi labi iekļaujas gan jebkāda veida eksterjerā, gan interjerā. Visbiežāk telpā tiek izvietotas koka mēbeles un koka durvis, kas labi saskan ar koka logiem. Turklāt koka logi ir ļoti funkcionāli un smalki.

Plastmasas logiem ir nereprezentabls ārējais izskats salīdzinājumā ar koka konstrukcijām. Toties koks piešķir telpai siltumu un mājīgumu.

Koka logu ražotāji, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un modernizācijas metodes, ir spējuši radīt teicamas kvalitātes produkciju, ar labām tehniskajām un ārējām īpašībām. Koka logu galvenā priekšrocība ir izgatavošanas materiāla ekoloģiskā tīrība – tas neizdala toksiskās vielas. Koka porainā struktūra ļauj logiem „elpot”, laižot cauri gaisu un veicot dabīgā filtra funkcijas.

Kontakti
деревянные стеклопакеты в риге

Koksne ir blīvs dabīgs materiāls. Koka profili ir stiprāki nekā PVC rāmji, tie iztur smagas, liela izmēra stikla paketes, stabili pārvar temperatūras svārstības, bet blīvās struktūras dēļ tiem ir teicamas enerģijas taupīšanas īpašības. Lakas un krāsas uz ūdens pamata droši aizsargā koka profilu no izbalēšanas un korozijas, saglabājot dabīgā materiāla ekoloģiskumu.

2018-08-15T11:46:01+00:00