• беседки из алюминиевого профиля

Alumīnija profila lapenes ir īpaši populāras. Tās ir izgatavotas no viegla un plāna profila. Celtne izskatās eleganti, bet iekšpusē ir ļoti mājīga.

Pašlaik vasarnīcas vai privātmājas teritorijā bieži tiek uzstādīta alumīnija profila lapene. Starp citu, alumīnija profila cena ir augstāka nekā koka un tērauda profilam. Ar ko šādas lapenes ir izpelnījušās īpašu popularitāti? Atbilde ir viennozīmīga un vienkārša!

Lapenes būvēšana no alumīnija un stiklošana ar profilu – tas ir smalki un uz ilgu laiku. Vēl ir vērts uzsvērt, ka šādu lapeni var samontēt vienas dienas laikā, it īpaši, ja to dara īsti būvniecības uzņēmuma profesionāļi.

Lai gan alumīnijs ir viegls, tas ir ļoti izturīgs, drošs, nebaidās no rūsas un ir ekoloģiski tīrs.
Tāpēc alumīnija profila lapenēm nav nepieciešama īpaša kopšana.

Alumīnija profila lapenes

Alumīnija lapeņu priekšrocības

  • Dekoratīvā seguma augstā kvalitāte – profila virsmas tiek krāsotas ar ļoti izturīgu pulverkrāsu, kas ļauj ilgu laiku saglabāt profila sākotnējo izskatu.

  • Montāžas ātrums – konstrukciju var samontēt vienas dienas laikā, netērējot līdzekļus īpašai tehnikai un dārgiem instrumentiem. Tomēr ieteicams, lai to uzstāda specializēts uzņēmums.

  • Alumīnija noturība pret koroziju, temperatūras svārstībām, atklātu uguni, ultravioleto starojumu, sēnīti un pelējumu. Materiāla noturības dēļ Jūsu lapene pat pēc kāda laika izskatīsies kā jauna.

  • Materiāla vieglums, izturīgums un ilgmūžība – ja konstrukcija tiek pareizi izmantota, tās kalpošanas laiks sasniedz 10 gadus bez remonta vai atsevišķu detaļu nomaiņas.

SIA BGI Kontakti

“BGI”, SIA. Krustpils 35, Riga, LV-1073;
Tel./Fax.: +371 67139908;
Tel.: +371 29238683;

Uzņēmums BGI darbojas kopš 1999. gada un šajā laikā ar kvalitatīvu produkciju un pakalpojumiem ir iekarojis klientu uzticību Latvijas, Eiropas un Krievijas tirgū. BGI galvenā specializācija ir alumīnija konstrukciju (alumīnija logi, fasādes, alumīnija durvis, ziemas dārzu konstrukcijas, biroju starpsienas) uzstādīšana. Mēs pastāvīgi pētām materiālus, no kuriem izgatavojam alumīnija konstrukcijas, bet materiālu piegādātāji ir Eiropas galvenie uzņēmumi „Reynaers” un „Schuco”.

2018-08-15T11:30:45+00:00